بورسیه تحصیلی رایگان در روسیه؟؟؟!!!

صد در صد تضمینی!!!

بورسیه تحصیلی دیگر یک رویا نیست، ما با دارا بودن نمایندگان رسمی و فعال در کشور روسیه این توانایی را داریم که از دانشگاه های مطرح روسیه برای شما دانشجویان عزیز در رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی بورسیه تحصیلی رایگان و صد در صد تضمینی دریافت کنیم.

کشور روسیه

در بورسیه تحصیلی رایگان روسیه علاوه براینکه در طول 6 سال تحصیل هیچگونه شهریه ای پرداخت نخواهید کرد شما می توانید از خدمات خوابگاه رایگان، بیمه رایگان و دوره پادفک استفاده کنید و به عنوان کمک هزیه زندگی ماهیانه 150 دلار دریافت خواهید کرد.

سفر به روسیه

تیم متخصص ما از لحظه تصمیم گیری شما جهت ادامه تحصیل در روسیه کنار شما خواهد بود تا با ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی رایگان شما را در تصمیم گیری درست کمک نموده و از صفر تا صد مراحل ثبت نام، اخذ ویزا، بلیط، ترنسفر فرودگاهی، سیم کارت روسیه، گشت شهری رایگان، آشنایی با مترو و مراکز خرید مهم شهر محل تحصیل برعهده، خدمات بانکی و افتتاح حساب، گرفتن کارت مترو و اتوبوس شهری، مشاوره خانم یا آقا به انتخاب شما و پاسخگویی 24 ساعته در ایران و روسیه با شما همراه خواهیم بود.

حداقل حقوق در روسیه

در صورت تمایل همراهی دانشجو توسط کارمندان شرکت از ایران به روسیه و نیز آموزش زبان روسی بصورت مقدماتی قبل از اعزام برای آمادگی بورسیه تحصیلی رایگان در روسیه قابل اجرا می باشد.

 

تماس سریع و رایگان