مزایای ثبت شرکت درلهستان و جمهوری چک

مزایای ثبت شرکت در جمهوری چک و لهستان

آسانترین و مطمئن ترین راه های مهاجرت به اروپا

در شرایط کرونایی کنونی که اکثرکشور ها سختگیری های زیادی برای ورود افراد خارجی به کشورشان اعمال می کنند سیل مهاجران افغانی به سمت مرزهای اروپا مشکل را چندبرابر کرده تا کشور های اروپایی قوانین سختگیرانه تری جهت ورود اتباع خارجی وضع نمایند.

این قوانین مرتب به روز می شوند وشرایط را جهت گرفتن اقامت موقت و دائم سخت و سخت ترمی کند.پس تافرصت ازدست نرفته است وهنوز کشور هایی که در اروپا و حوزه شینگن وجود دارندکه شرایط راحت تر ومطمئن تر برای گرفتن اقامت با هزینه پایین و بصرفه ایجاد کرده اند وبا اطمینان خاطر می توان اقامت یک کشور اروپایی را برای خود وخانوده خود دریافت نمائید.

ازجمله این کشور ها: کشور جمهوری چک و لهستان میباشند.که با وجود پیچیدگی های زیاد جهت اقامت در این کشورها,شرکت اکسین مهاجر با دارا بودن وکیل چکی و لهستانی و کارگزاران با تجربه بصورت کاملا تضمینی اقامت شما و خانواده شمارا اخذ نموده و تمامی مراحل را بصورت کاملا قانونی و زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری انجام می دهند.

گروه اکسین مهاجر جز محدود شرکتهایی در ایران است که اقامت کاملا تضمینیبرای شما هموطنان عزیز در قلب اروپا اخذ می نماید ما به شعارمان ایمان داریم .

اکسین مهاجر تحقق رویای مهاجرت

فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

کشور لهستان و جمهوری چک

جمهوری چک (Czech Republic) نام کشوری است که در اروپای مرکزی قرار دارد و با مساحتی معادل ۷۸ هزار و ۸۶۶ کیلومتر مربع، صد و پانزدهمین کشور بزرگ جهان و با جمعیتی حدود ۱۱ میلیون، هشتادو چهارمین کشور پر جمعیت به شمار می‌رود. چک از غرب با آلمان، از جنوب با اتریش، از شرق با اسلواکی و از شمال‌شرقی با لهستان همسایه است. پایتخت جمهوری چک، پراگ (Prague) نام دارد و از شهرهای مهم آن می‌توان برنو، استراوا و پلزن را نام برد.

زبان رسمی مردم کشور، چکی است که از مجموعه زبان‌های اسلاو شمرده می‌شوند. دین بیشتر ساکنان کشور مشخص نیست و تنها حدود ۱۰٪ از جمعیت را مسیحیان تشکیل می‌دهند. چک در تاریخ اول ژانویه ۱۹۹۳ و به دنبال تقسیم کشور چکسلواکی سابق پدید آمد و با وجودی که عضو اتحادیه اروپا محسوب می‌شود، واحد پول آن کرونا (Kč) است. نظام سیاسی جمهوری چک، دموکراسی نیابتی پارلمانی چندحزبی است که در آن نخست‌وزیر در راس کشور قرار می‌گیرد و پارلمان از دو مجلس سنا و مجلس نمایندگان تشکیل شده است.

بیشتر مرزهای جمهوری چک مناطق کوهستانی هستند و به دریا راه ندارند. در مرزهای جنوب غرب جنگل بوهم، در شمال غرب کوهستان ارتس و در شمال کشور ناحیه زودت و کوهستان کرکونوشه قرار گرفته‌‌‌اند. آب و هوای کشور قاره‌ای و مرطوب است و زمستان‌هایی سرد و تابستان‌هایی تقریبا گرم دارد. کشاورزی در اقتصاد کشور، نقش مهمی ایفا می‌کند و عمده محصولات آن، جو و چغندرقند به شمار می‌آیند. دامداری و جنگل‌داری نیز در چک متداول است. کارخانه ماشین‌سازی شکودا و کارخانه‌های تولید کریستال از دیگر پایه‌های اقتصاد پویای کشور هستند. از صادرات جمهوری چک، می‌توان به سنگ آهن و زغال‌سنگ اشاره کرد. این کشور در طول جنگ سرد یکی از قطب‌های اقتصادی و صنعتی در بلوک شرق بود و در حال حاضر یکی از موفق‌ترین سیستم‌های اقتصادی اروپا را با نرخ رشدی بالا دارا است.

چک با آثار تاریخی شگرف یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری در اروپا شمرده می‌شود. میدان قدیمی شهر در صدر دیدنی‌های چک قرار دارند. ساعت نجومی پراگ واقع در میدان متعلق به قرن ۱۵ میلادی است و چهره‌ ۱۲ حواریون و یاران حضرت مسیح روی آن قرار دارد. در بازدید از میدان قدیمی، حتما به بالای برج تالار قدیمی شهر سر بزنید تا بتوانید شاهد چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای از پراگ باشید. پل چارلز با مجسمه‌های باشکوه خود، در سال ۱۳۵۷ میلادی ساخته شده است و همواره گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. قلعه پراگ نیز از پربازدیدترین بناهای تاریخی پراگ محسوب می‌شود. این قلعه که به سال ۹۷۰ میلادی تعلق دارد، زمانی اقامتگاه پادشاهان بوهمیا بوده و امروزه به اقامتگاه رئیس‌جمهور تبدیل شده است.

در نزدیکی قلعه پراگ، کلیسای جامع سنت ویتوس قرار گرفته است که خود از جاذبه‌های توریستی چک به‌شمار می‌رود. از مهم‌ترین ویژگی‌های کلیسای جامع سنت ویتوس می‌توان به شیشه‌های رنگی پنجره‌های آن، موزائیک‌‌های مربوط به سال ۱۳۷۰ میلادی و کلیسای کوچک سنت واتسلا با محرابی که با بیش از ۱۳۰۰ سنگ گران‌بها ساخته شده است، اشاره کرد. از دیگر دیدنی‌های مهم چک می‌توان جزیره کامپا، کنیسه اسپانیا و برج پودر را نام برد.

ساعت محلی جمهوری چک ۲.۵ ساعت از ساعت ایران عقب‌تر است و هموطنان عزیز برای سفر به این کشور دوست‌داشتنی، نیازمند ویزا هستند.

 

لِهِستان یا لَهِستان (به لهستانی: Polska به فرانسه، Pologne) با نام رسمی جمهوری لهستان (به لهستانی: Rzeczpospolita Polska) کشوری است در مرکز اروپا، از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از جنوب شرقی با اوکراین، از شرق با بلاروس، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه (منطقه برون‌بومی کالینینگراد) و از شمال با دریای بالتیک همسایه است. مساحت این کشور عددی بالغ بر ۳۱۲٬۶ هزار کیلومتر مربع است که آن را ۶۹مین کشور پهناور جهان و نهمین کشور پهناور اروپا کرده‌است. همچنین با جمعیت ۳۷٫۸ میلیون نفریاین کشور سی و چهارمین کشور پرجمعیت جهان، هشتمین در قاره اروپا و ششمین در اتحادیه اروپایی می‌باشد. لهستان با حاکمیتی متمرکز دارای ۱۶ استان است و پایتخت آن ورشو نام دارد.

قوه مجریه این کشور به ترتیب رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و هیئت وزیران است. رئیس‌جمهور برای مدت ۵ سال انتخاب می‌گردد که حداکثر یک رئیس‌جمهور می‌تواند دو دوره در این پست خدمت کند.

مزایای ثبت شرکت در لهستان وجمهوری چک

ثبت شرکت در جمهوری چک مزایای پسیار زیادی دارد که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

 1. مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
 2. دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
 3. امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
 4. امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
 5. امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
 6. افتتاح حساب شرکتی و شخصی
 7. استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
 8. قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مراحل ثبت شرکت در لهستان

 • ثبت نام مالیات CIT ، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا
 • ثبت شرکت در دادگاه ملی ، WM، WK
 • تهیه اساسنامه
 • ثبت شرکت در دفتر بیمه اجتماعی ZUS
 • ثبت شرکت در سازمان بازرسی بهداشت ملیPIS
 • ثبت شرکت در سازمان بازرسی ملی کار PIP
 • ثبت شرکت در سازمان  شماره شناسایی ملی NIP
 • ثبت نام دفتر نمایندگی فقط توسط وزیر اقتصاد در لهستان صورت می‌گیرد
 • که تمامی مراحل فوق الذکر ازصفرتاصدکاربرعهده تیم تخصصی اکسین مهاجر میباشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع و رایگان