ثبت شرکت در جمهوری چک


اقتصاد در جمهوری چک

ثبت شرکت در جمهوری چک که  یکی از کشورهای در حال توسعه ی اقتصاد و  با درآمد بالا و نرخ تولید ناخالص داخلی می باشد که ۸۷ درصد از متوسط اتحادیه اروپا است. که یکی از پایدار ترین و مرفه ترین کشورهای کمونیست است، جمهوری چک در سه سال قبل از وقوع بحران رشد بیش از ۶٪ در سال اقتصادی جهانی اخیر دارد . صادرات به اتحادیه اروپا، به ویژه آلمان و سرمایه گذاری خارجی در حالی که تقاضا داخلی است احیای راه اندازی یک تجارت در جمهوری چک ثبت نام نوع شرکت چک و تاسیس یک شرکت تابعه در جمهوری چک و ایجاد یک شعبه در جمهوری چک معاهدات دو برابر مالیات دارد. چرا کشور جمهوری چک جذاب برای سرمایه گذاران است؟ برگزاری شرکت جمهوری چک رتبه بندی اعتباری مالیات بر ارزش افزوده در جمهوری چک قانون چک مربوط به سرمایه گذاری خارجی واردات و صادرات در جمهوری چک نیروی کار در جمهوری چک به حداقل رساندن مالیاتی در جمهوری چک باز کردن یک آژانس مسافرتی در جمهوری چک باز کردن یک شرکت استخدام در جمهوری چک باز کردن یک رستوران در جمهوری چک باز کردن یک شرکت دارویی در جمهوری چک ایجاد پایه چک باز کردن وب سایت در جمهوری چک فروش توتون و تنباکو در جمهوری چک ایجاد یک کسب و کار انتشار در جمهوری چک قمار فعالیتها در جمهوری چک راه اندازی یک کازینو در جمهوری چک جمهوری چک – اتریش دو پیمان مالیات جمهوری چک – چین دو پیمان مالیات جمهوری چک – کانادا دو پیمان مالیات راه اندازی IT شرکت در جمهوری چک باز کردن یک شرکت مالی در جمهوری چک پرداخت مالیات در جمهوری چک تغییر نوع شرکت در جمهوری چک چگونه برای خرید سهام در یک شرکت چک چگونه به فروش سهام در یک شرکت چک باز کردن یک کسب و کار کشاورزی در جمهوری چک ایجاد سرمایه گذاری مشترک در جمهوری چک گسترش SPV شرکت / SPE در جمهوری چک سهامداران یک شرکت چک راه اندازی یک انحصاری معامله گر در جمهوری چک میتوان اقدام کرد.

مزایای ثبت شرکت در جمهوری چک

ثبت شرکت در جمهوری چک مزایای پسیار زیادی دارد که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

 1. مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
 2. دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
 3. امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
 4. امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
 5. امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
 6. افتتاح حساب شرکتی و شخصی
 7. استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
 8. قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

انواع شرکت ها در چک

جمهوری چک با داشتن یک سیستم اقتصادی بسیار پیشرفته اقتصادی، اغلب انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است که می خواهند  یک کسب و کاری را در این کشور ایجاد کنند. اولین جنبه ای که باید توسط یک سرمایه گذار خارجی در نظر گرفته شود، نوع مشاغلی است که وی می خواهد در جمهوری چک تأسیس کند و گزینه های مختلفی برای ثبت شرکت  در جمهوری چک وجود دارد.

ثبت شرکت در جمهوری چک

 • شرکت با مسئولیت محدود (S.R.O.)
 • شرکت سهامی (A.S.)
 • کارآفرین خصوصی
 • شرکت بازرگانی دولتی (V.O.S.)
 • مشارکت محدود (K.S.)
 • تعاونی در جمهوری چک

مالیات ثبت شرکت در چک

 1. مالیات شرکت – در حال حاضر 19٪.
 2. مالیات بر ارزش افزوده – نرخ مالیات بر ارزش افزوده استاندارد 21٪ است، اما ممکن است برخی محصولات با نرخ کاهش یافته 15 یا 10٪ مالیات شوند.
 3. مالیات بر جاده – فقط درصورتی كه می‌خواهید در كار خود از وسیله نقلیه موتوری استفاده كنید قابل‌اجرا است. نرخ مالیات جاده متغیر است، اما سالانه بین 1000 تا 5000 CZK قرار می‌گیرد.


با مشاوران ما در ارتباط باشید، ما تا آخر مسیر در کنار شما هستیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع و رایگان