آکادمی فوتبال در جمهوری چک


آکادمی فوتبال MSM

آکادمی بین‌المللی فوتبال MSM در سال 2011 تأسیس شد و یک آکادمی بی‌نظیر در نوع خود واقع در جمهوری چک و همچنین در سراسر اروپا است! همه‌ساله برنامه‌های ویژه‌ای را برای بازیکنان جوان برپا می‌کند که شامل آموزش‌های فشرده فوتبال، مسابقات و همچنین کلاس‌های انگلیسی و چکی است. برنامه‌های آکادمی فوتبال MSM به‌طور مشترک با فدراسیون فوتبال جمهوری چک و  FC اسپارت پراگ ، FC اسلاویا پراگ ، FC آدمیرا پراگ تهیه‌شده است. در میان شرکای این آکادمی، فدراسیون‌های فوتبال پراگ، مسکو و کیف و همچنین شرکت مشهور جهانی نایک، شبکه جهانی مراکز تناسب‌اندام «WorldClass»، فروشندگان ماشین چک «جگوار» و «لندرور» حضور دارند.

مأموریت اصلی آکادمی بین‌المللی فوتبال در پراگ افزایش محبوبیت فوتبال در بین جوانان و ارائه آموزش با کیفیت بالا، فراهم کردن بهترین شرایط برای هرکسی که می‌خواهد در این زمینه تجربه کسب کند و فرهنگ فوتبال را در کشور زیبای  جمهوری چک یاد بگیرد. آکادمی فوتبال MSM سازمانی است که به همه‌کسانی که به فوتبال اهمیت می‌دهند کمک می‌کند تا در شرایط جدید این ورزش را یاد بگیرند، توسعه دهند، رقابت کنند، برنده شوند و بازی کنند و از همه مهم‌تر به اهداف خود برسند. آکادمی فوتبال MSM از همه، فارغ از سن، جنسیت، منشأ و تجربه، دعوت می‌کند تا به آن‌ها بپیوندند.

آکادمی بین‌المللی فوتبال در پراگ یک برنامه عالی برای یادگیری زبان انگلیسی و آموزش‌های فشرده فوتبال در زمینه‌های فدراسیون فوتبال جمهوری چک و همچنین در زمینه‌های SC “Sparta” پراگ “با پشتیبانی نایک و شبکه جهانی تناسب‌اندام WorldClass است. این برنامه شامل دروس تئوری و عملی به زبان انگلیسی و یک گویش بومی و همچنین تاریخ جمهوری چک به عنوان بخشی از یک دوره زبان است. مسابقات و آموزش‌ها به‌طور متناوب با برنامه‌های فعال فرهنگی و آموزشی برگزار می گردد. در پایان برنامه، شرکت‌کنندگان علاوه بر اینکه دوره‌های فوتبال را به‌صورت حرفه‌ای گذرانده اند، گواهینامه‌های تکمیل زبان را دریافت می‌کنند.

توضیحات آکادمی MSM:

 • تأسیس: در سال 2006
 • مکان: پراگ، جمهوری چک
 • سن دانش آموزان: 14 سال و بیشتر
 • نوع مطالعه: ترکیبی (فوتبال و زبان)
 • برنامه‌های آموزشی: دوره‌های مربوط به تعطیلات، اردوی ورزشی، آماده‌سازی برای ورود به دانشگاه، کارآموزی، دیپلم دوگانه (جمهوری چک و سوئیس)
 • اتحادیه بین‌المللی جوانان سال‌هاست که در زمینه اجرای پروژه‌های عمومی و متنوع قادر به اتحاد جوانان در کل جهان و با هدف غنی‌سازی معنوی جوانان فعالیت می‌کند. این سازمان در پراگ تأسیس شد، در وزارت امور داخلی کشور به ثبت رسید و امروز با دانشجویانی از روسیه، جمهوری چک و کشورهای اروپایی همکاری می‌کند. فعالیت اصلی سازمان در ایجاد و توسعه مخاطبین در حوزه‌های مختلف – فرهنگی، ورزشی، داوطلبانه و انسان دوستانه – به‌منظور ایجاد امکان تبادل فرهنگی بین‌المللی و تقویت مدارا و درک متقابل- متمرکزشده است

برنامه تابستانی آکادمی فوتبال MSM

برنامه ماهانه منحصربه‌فرد آکادمی فوتبال MSM شامل آموزش‌های فشرده فوتبال و کلاس‌های انگلیسی است. مسابقات و آموزش‌های این آکادمی متناوب با برنامه‌های فعال فرهنگی و آموزشی است. آموزش با هدایت مربیان حرفه‌ای و با امکان استفاده از زیرساخت‌های باشگاه انجام می‌شود. پیشاهنگان FC Sparta Prague در طول برنامه به‌طورجدی تمرینات فوتبال را زیر نظر دارند و بازی‌ها را رصد می‌کنند و از بهترین بازیکنانی که نتایج برجسته از خود نشان داده‌اند امکان دارد به همکاری بیشتر با FC Sparta Prague یا FC Slavia Sparta یا FC Admira Prague دعوت شود

آکادمی فوتبال در جمهوری چک

مزایای انتخاب آکادمی فوتبال MSM

اتحادیه بین‌المللی جوانان به همراه آکادمی فوتبال MSM برنامه سالانه بی‌نظیری را برای بازیکنان جوان تهیه‌کرده است که می‌خواهند دانش اموزان را برای دانشگاه‌های معتبر جمهوری چک آماده کنند و وارد عمل شوند و همچنین از همه مهم‌تر برنامه‌ریزی برای تبدیل‌شدن به بازیکنان موفق فوتبالی در اروپا و بازی در بالاترین سطح یکی از مزایای انتخاب آکادمی فوتبال MSM. برنامه سالانه به‌گونه‌ای ترتیب داده می‌شود که آموزش فوتبال در Admira Praha FC (باشگاه مزرعه FC Slavia Praha) با مطالعه زبان چکی و انگلیسی در دانشگاه ایالتی CZU امکان‌پذیر شود. پس از اتمام موفقیت‌آمیز برنامه آموزشی، فارغ‌التحصیلان آن وارد دانشگاه‌های پیشرو اروپا می‌شوند و ورزشکاران موفق می‌توانند با باشگاه‌های پیشرو در جمهوری چک و اروپا قراردادهایی امضا کنند.

مدیر ورزشی ویاچسلاو والریویچ زاخوایلو – مدیر ورزشی آکادمی فوتبال MSM و مربی بازیکنان جوان فوتبال در آکادمی فوتبال MSM است. ویاچسلاو والریویچ در تیم‌های مشهور جهانی مانند دانشکده ورزش مدرسه SKA KIEV، FC Hemlon، Humenne (جمهوری چک)، اسلوان براتیسلاوا (اسلواکی)، FC VSZh Kosice (جمهوری چک)، FC Artmedia Petrzhalka  براتیسلاوا (جمهوری چک) بازی کرد. ویاچسلاو دارای مجوز مربیگری PRO است و سال‌ها مربیگری ستاره‌های فوتبال را بر عهده داشته است. 

کیفیت آکادمی فوتبال MSM

دروس انگلیسی و آموزش فوتبال بر اساس بهترین باشگاه فوتبال جمهوری چک “اسپارتا پراگ” – عضو دائم لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا- در آکادمی فوتبال MSM برنامه‌ریزی می‌شود. آموزش‌ها با مربیان حرفه‌ای و با امکان استفاده از زیرساخت‌های باشگاه‌ها برگزار می‌شود. بازی‌ها و آموزش‌های متناوب با یک برنامه فعال فرهنگی و آموزشی انجام می‌گیرد. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد ستاره‌های واقعی فوتبال را ملاقات کنید، تجربه‌ای ارزشمند از سطح بین‌المللی کسب کنید و همچنین دریایی از احساسات مثبت را به دست آورید.

این برنامه بین‌المللی است و در آن کودکانی از آلمان، جمهوری چک، کانادا، ایالات‌متحده شرکت می‌کنند. برای کلیه شرکت‌کنندگان در این برنامه لباس شرکتی (شورت ورزشی و تی‌شرت) صادر می‌شود. بازیکنان و مبتدیان حرفه‌ای می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. Talent Seekers از اسپارتا پراگ به‌طورجدی تمرین‌های فوتبال را در طول برنامه تماشا می‌کند و از بهترین بازیکنان با نتایج برجسته امکان دارد برای همکاری بیشتر با باشگاه اسپارتا دعوت شود

یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین اقدامات MSM

 • جشنواره بین‌المللی KVN – جام پراگ (که همه‌ساله با همکاری teleconcern AMIK و الکساندر ماسلیاکف برگزار می‌شود)
 • Ball Student در کاخ لوورن برگزار شد.
 • عصر اسلاویک، در کاخ زوفین برگزار شد.
 • مسابقات بین‌المللی فوتبال
 • انواع انجمن‌ها، کنفرانس‌ها و بحث‌های بین‌المللی.

در سال 2008، لیگ پراگ KVN توسط نیروهای IMS تأسیس شد. برای اولین بار شرکت‌کنندگان توانستند در جام پراگ 2010 به اجرای برنامه بپردازند.

ارتباط آکادمی فوتبال MSM با نهادها

 • دولت روسیه
 • دانشگاه دولتی چک
 • آژانس فدرال امور جوانان در روسیه
 • وزارت فرهنگ در جمهوری چک
 • وزارت علم و فرهنگ روسیه
 • وزارت امور خارجه روسیه
 • اتحادیه جوانان روسیه
 • سفارت اوکراین
 • سفارت روسیه (در جمهوری چک)
 • سفارت قزاقستان و غیره  
 • آکادمی MSM به عنوان یک آموزشگاه بین‌المللی زبان و ورزش فعالیت می‌کند. این برنامه به‌عنوان یک میزبان ورزشی در آموزش‌های متنوع و متعادل برای مطالعه زبان‌های خارجی در پراگ مشغول به فعالیت است. در این آکادمی می‌توانید زبان را یاد بگیرید، برای پذیرش در دانشگاه منتخب بریتانیا، آمریکا، کانادا یا جمهوری چک آماده شوید (طبق گفته بنیاد CZU TRC برنامه‌ای که کاملاً مطابق با استانداردهای بالایی است)، وقت خود را در یک اردوی ورزشی (آکادمی فوتبال) سپری کنید یا برای یادگیری زبان مبادله تقریباً به هر کشور دنیا بروید
 • آکادمی MSM با موفقیت با مراکز زبانی شهرت جهانی همکاری می‌کند، دائماً تجربه را با همکاران به اشتراک می‌گذارد، سازمان‌دهی ارز دانشجویی، بهینه‌ترین ویژگی‌های آموزش‌وپرورش و روش‌های تدریس را دنبال می‌کند. آکادمی MSM معلمان مجرب و متخصص را استخدام می‌کند که بدون توجه به سطح تحصیلات ابتدایی، قادر به همکاری با هر گروه از دانش آموزان هستند. کلاس‌های درس کاملاً مجهز هستند، کلیه تجهیزات لازم برای دروس مؤثر و ضروری وجود دارد 

توصیه‌هایی در مورد زمان اعمال درخواست در MSM

 • توصیه می‌کنیم 6-9 ماه قبل از شروع دوره اقدام کنید (بعضی از اردوها و مدارس تخفیف‌هایی را برای رزرو زودهنگام یا برای برنامه‌های طولانی مطالعه ارائه می‌دهند)
 • برخی از آکادمی‌های MSM بسیار پرطرفدار و پر تقاضا هستند که باید درخواست‌ها از 1 سال قبل از آن ارسال شود (به‌ویژه سوئیس، بریتانیا، آمریکا، کانادا، اتریش)
 • توصیه می‌کنیم یک سال قبل از شروع برنامه آموزش اقدام کنید.
 • برخی مدارس یک بازه زمانی مشخص دارند (سپتامبر – نوامبر)
 • برخی از مدارس در چندین مرحله به آزمون نیاز دارند (UKISET، آزمون‌های داخلی مدرسه: انگلیسی، ریاضیات، منطق، موضوعات مختلف، مصاحبه، برخی نیاز به مراجعه حضوری دارند)
 • برای برنامه‌های بنیادی، معمولاً به ترتیب گواهینامه‌های آیلتس و تافل موردنیاز است.
 • مهلت ارسال درخواست معمولاً در ژانویه، برای مراکز برتر و به‌طورمعمول، در ماه مارس در سایر دانشگاه‌ها بسته می‌شود.
 • برای لیسانس، بنیاد یا برنامه مقدماتی باید در یک سطح A، IB، دبیرستان + IELTS / TOEFL به اتمام برسد.
 • برای کارشناسی ارشد شما به یک آموزش عالی نیاز دارید، در بعضی موارد به یک برنامه قبل از کارشناسی ارشد نیاز دارید
 •  MBA به تحصیلات عالی تکمیل شده، تجربه کار ترجیحاً حداقل 2-3 سال و غیره نیاز دارد.


با مشاوران ما در ارتباط باشید، ما تا آخر مسیر در کنار شما هستیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع و رایگان