ثبت شرکت در لتونی


ثبت شرکت در لتونی

گروه حقوقی اکسین  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در لتونی و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در لتونی و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در لتونی و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در لتونی و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در لتونی  برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در لتونی  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

بنابراین با داشتن اقامت لتونی شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شینگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و حتى آمریکا را براحتى اقدام نمایید.

مشاوره ثبت شرکت در لتونی به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در لتونی و مهاجرت به لتونی شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

خدمات ما برای ثبت شرکت در لتونی

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در لتونی

انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در لتونی توسط وکلای رسمی شرکت

اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در لتونی ( مرحله مقدماتی )

افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در لتونی

تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور لتونی

دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در لتونی

مراحل ثبت شرکت در لتونی و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در لتونی و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت لتونی نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی

تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در لتونی جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در لتونی و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

ثبت شرکت در لتونی

ثبت شرکت دارای توابع به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود

 • ثبت شرکت های متعهد و شعب آنان، ثبت دفاتر نمایندگی، ثبت شرکت های نمایندگی با تعهدات خارجی، شرکت های تعاونی
 • ثبت شرکت های اروپایی، شرکت های تعاونی اروپایی، احزاب سیاسی، انجمن ها، مدیران، اشخاص ورشکسته، انجمن ها و پایه های مناسب برای حفاظت از ورشکستگی، سازمان ها و موسسات مذهبی، اتحادیه های کارگری، رسانه های جمعی، موافقتنامه همکاری های دولتی و خصوصی، تاثیرات قاطع، وعده های تجاری، اموال ناشی از روابط زناشویی، دادگاه داوری و ثبت فعالیت های مرتبط با آن.
 • ارائه اطلاعاتی در خصوص سازمان های ثبت و حقایق قانونی
 • انجام وظایف دیگر با استفاده از قوانین و مقررات

ثبت شرکت در لتونی ارائه خدمات ذکر شده در ذیل را در بر خواهد گرفت

 • ثبت نام شرکت، شرکتی که دارای اقتدار می باشد بایستی با استفاده از قوانین خاصی صورت گیرد. به طور مثال نام شرکت بایستی به گونه ای باشد که از هرگونه اطلاعات گمراه کننده به دور باشد، به خاطر داشته باشید که حجم تجارت و فعالیت های صورت گرفته بر اساس نام و میزان شهرت شرکت مورد نظر خواهد بود. ناگفته نماند که رسانه های اجتماعی گسترده، تعهدات تجاری، تاثیرات قاطع، اموال ناشی از روابط زناشویی، دفاتر نمایندگی، دفاتر نمایندگی تعهدات خارجی، سازمان ها، شرکت های اروپایی، تعاونی شرکت های اروپایی، قرارداد شراکت های دولتی و خصوصی همگی دارای اقتدار می باشند و فعالیت های آنان به صورت قانونی خواهد بود.
 • به خاطر داشته باشید که ثبت سازمان های عمومی، ثبت تجارت ها، ثبت اتحادیه های کارگری، ثبت انجمن ها و نهادها، ثبت گروه های اقتصادی، ثبت داوری دادگاه ها، ثبت احزاب سیاسی، ثبت عجز از پرداخت دیون، ثبت سازمان های مذهبی و موسسات مرتبط با آن همگی بایستی در یک سازمان دارای قدرت و اطمینان صورت گیرد.
 • ثبت شرکت با اقتدار به معنای پذیرش و بررسی اسناد و مدارک، اشخاص حقیقی و حقوقی و بررسی تمامی موارد بر اساس قوانین و مقررات خواهد بود.

ثبت شرکت مستلزم تایید تمامی امضاها توسط مقامات خواهد بود. به خاطر داشته باشید که تمامی امضا های صورت گرفته بایستی توسط نماینده اشخاص حقوقی و در سازمان های عمومی ثبت لتونی نیز تایید گردد.

پس از تایید امضای شخص، یک مقام رسمی بایستی فرایند تایید هویت و ظرفیت قانونی امضاء کنندگان را انجام دهد به خاطر داشته باشید که این فرد مسئول محتوای اسناد نخواهد بود.

باید بدانید که نام شرکت توسط یک مقام بررسی خواهد شد، فردی به بررسی جزئیات نام و اطلاعات مرتبط با آن خواهد پرداخت.

علاوه بر این سازمان دارای اقتدار به بررسی تمامی اطلاعات، پیش نویس های مشتق شده از فایل ثبت، ثبت نام شرکت در دفتر اسناد رسمی خواهد پرداخت. ناگفته نماند که در صورت علاقه اشخاص امکان دسترسی به فایل ثبت نام برای آنان وجود خواهد داشت.

ثبت یک شرکت دارای قدرت به معنای اعمال تحریم های سازمان های بین المللی، انجام معاملات مرزی و تعیین سرمایه شرکت ها خواهد بود.

برای نوشتن برنامه تجاری برای ثبت شرکت در لتونی باید موارد زیر را در نظر گرفت:

 • خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
 • انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
 • تعیین تیم مدیریت
 • نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در لتونی بایستی مشخص گردد.
 • برآوردهای مالی و هزینه ها:
 • هزینه ثبت شرکت
 • هزینه نگهداری سالانه شرکت
 • تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت


با مشاوران ما در ارتباط باشید، ما تا آخر مسیر در کنار شما هستیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع و رایگان