درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی وگردشگری مهاجرگستر آینده با شماره ثبت 582205 با ادغام موسسه حقوقی بین المللی اکسین به شماره ثبت 289 با مجوز رسمی از سازمان گردشگری ،صنایع دستی و میراث فرهنگی استان تهران،(مجوز بند ب)و سازمان هواپیمایی کشوری (مجوز بند الف)با دارا بودن كادرى متخصص و مشاورین مجرب، خدمات خود را با توجه به نياز و سليقه و میزان توانايى مالى شما جهت مهاجرت ونیز خدمات مسافرتی ارائه می دهد.

جهت كسب اطمينان و رضايتمندی شما متقاضیان عزيز، كليه خدمات اين موسسه زير نظر مستقيم مشاوران و وکلای حقوقى انجام خواهد شد و علاوه بر ايجاد فضاى امن براى عقد قرارداد و توليد مستندات، امكان اخذ اقامت را براى شما عزيزان فراهم مى نماييم.

موسسه مهاجرتی و مسافرتی اکسین مهاجر دارای تیم تخصصی جهت مشاوره و یافتن راه های مهاجرت به ترکیه ،کشورهای اروپایی،کشورهای حوضه خلیج فارس و کانادا،برای  هموطنان عزیز  می باشد.

اگر شما هم مایل به اخذ ویزا در کشور های مورد تخصص ما می باشید و یا قصد مهاجرت یا مسافرت را دارید موسسه مهاجرتی و مسافرتی اکسین مهاجر با مشاوره تخصصی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

تمامی خدمات توسط کادری متخصص و مجرب در زمینه های مربوطه رسیدگی و طی خواهد شد و کارشناسان ما همواره پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان می باشند.

ماموریت ما

تیم اکسین مهاجر

اکسین مهاجر با توجه به شعار و هدف خود که تحقق بخشیدن به رویای مهاجرت می باشد، کادری مجرب و با تجربه را به خدمت گرفته تا میزان رضایت شما هموطنان عزیز را روز به روز افزایش دهد.

این را بدانید اکسین مهاجر تضمین ارائه خدمات با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را به شما می دهد.