آکادمی فوتبال ایتالیا

Academy Football Italy

آکادمی فوتبال ایتالیا

 

یکی از راه‌های دریافت اقامت اروپا ثبت نام در مدارس ورزشی معتبر بین‌المللی است

آکادمی آموزش فوتبال پائولو روسی (آقای گل جام جهانی ۱۹۸۲) یکی از معتبرترین مدارس آموزش فوتبال است که شعبه اصلی آن در شهر پروجای ایتالیا قرار دارد و دوره‌های متنوعی در سنین مختلف برای علاقمندان به ورزش فوتبال برگزار می‌کند.

رده سنی: 18-45 سال

جنسیت: خانم و آقا

طول دوره هزینه محدوده زمانی
1 هفته 1200 یورو  
3 ماه 8000 یورو 1 اکتبر تا 23 دسامبر 7 ژانویه تا 31 مارس
6 ماه 12000 یورو 1 اکتبرتا 31 مارس 7 ژانویه تا 30 ژوئن
1 ساله 15000 یورو

برنامه استعداد یابی باشگاه فوتبال پروجای ایتالیا

Academy Football Italy

باشگاه فوتبال پروجا به خوبی بین مردم ایران شناخته شده‌است. باشگاهی که تعدادی از بهترین استعدادهای فوتبال آسیا در آن درخشیده‌اند. هیدتوشی ناکاتا اسطوره فوتبال ژاپن با باشگاه پروجا وارد فوتبال اروپا شد. آن یونگ هوان بازیکنی که گل طلایی کره جنوبی در مقابل ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۲ را به ثمر رساند در پروجا بازی می‌کرد و علی سامره و رحمان رضایی از بازیکنان فوتبال ایرانی هم در این باشگاه بازی کردند.

اسم مستعار بازیکنان باشگاه فوتبال پروجا «شیردال»هاست. شیردال جانوری افسانه‌ای با تن شیر و سر عقاب (دال) و گوش اسب است که پیکره‌ای از آن در تخت جمشید هم وجود دارد. باشگاه فوتبال پروجا سال ۱۹۰۵ تاسیس شده و در شهر کوچک پروجا در مرکز ایتالیا واقع شده که یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های دنیا در آن قرار داد. این شهر به عنوان یک شهر دانشگاهی معروف است و دانشگاه پروجا که سال ۱۳۰۸ میلادی تاسیس شده با ۳۴ هزار دانشجو در آن جای گرفته‌است.

برنامه استعدادیابی باشگاه پروجا

باشگاه پروجا یک برنامه بین المللی استعدادیابی فوتبال برگزار می کند. افراد شرکت کننده در این برنامه مهارت های تکنیکی و تاکتیکی خود را مشابه با برنامه های بازیکنان حرفه ای ارتقا می‌بخشند. حداقل 4 بار در طول یک فصل افراد شرکت کننده در برنامه توسط افراد حرفه ای باشگاه به طور مستقیم مورد آنالیز قرار می‌گیرند تا نکات لازم را یادگرفته و فیدبک مورد نیاز را از افراد حرفه‌ای باشگاه دریافت کنند.


با مشاوران ما در ارتباط باشید، ما تا آخر مسیر در کنار شما هستیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *