مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

Steps to buy property in North Cyprus oxinmohajer

 

همیشه برای سرمایه گذاری مناسب در حوزه ملک انتخاب پروژه و ملک مورد نظر بسیار حیاتی و مهم است تا سرمایه گذاری درست و سودمند منطبق با هدف، بودجه و شرایط شما باشد. مهم ترین بخش خدماتی ما علاوه بر انجام خدماتی نظیر معرفی پروژه، انعقاد قرارداد، اخذ اقامت دائم، دریافت مجوز خرید برای متقاضیان، بلیط رفت و برگشت و اقامت رایگان برای خریداران و… مشاوره تخصصی با تجربه چندین ساله در رابطه با خرید ملک است که به شما کمک میکند تا بهترین انتخاب را در رابطه با انتخاب پروژه نهایی داشته باشید. تیم رادمان مدیترانه اکیدا توصیه میکند قبل از انجام هرکاری حتما از مشاوره تخصصی و رایگان ما بهره مند شوید تا هم سرمایه گذاری پرسود داشته باشید و هم ملک نهایی منطبق با هدف، بودجه و نوع پرداختی شما خریداری شود تا آینده ای درخشان برای خود، خانواده و فرزندانتان رقم بزنید. با اکسین مهاجر تا انتها این مقاله همراه باشید.

 

مراحل خرید:

مرحله اول: انتخاب ملك مورد نظر و توافق با فروشنده در زمینه قیمت و شرایط پرداخت

مرحله دوم:برای دریافت گواهی سوء پیشینه از اداره پلیس محل اقامتتان اقدامات لازم را انجام دهید

مرحله سوم: صبر كنید تا وكیل شما پیش نویس قرارداد خرید را اماده و برای دریافت تاییدیه به شما ارائه دهد

پس از تأیید خریدار قرارداد اماده امضا میباشد در صورت عدم حضور خریدار در قبرس کارگزار ما قرارداد را از جانب وی امضا خواهد كرد.

سپس قرارداد به اداره ثبت قراردادهای قبرس برده می شود و با پرداخت هزینه تمبر مالیاتی به مبلغ 0.5٪؜ قیمت ملک مذكور در قرارداد به اداره مالیات، ملک به نام شما ثبت می گردد.

در ادامه برای شروع کارهای اقامتی و صدور سند قطعی به نام خریدار، ترجمه انگلیسی یا ترکی برگه عدم سوءپیشینه با مهر دادگستری تهیه شده از شهر محل اقامت خریدار، به اداره مهاجرتی قبرس در شهر لفکوشا ارائه می گردد و در مدت 2 ماه برگه اقامت قطعی صادر می شود.

 

مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی

Procedures for obtaining residence in Northern Cyprus

پس از مشاوره با گروه رادمان و انتخاب نهایی پروژه توسط خریدار، مقدمات اولیه جهت بازدید رایگان پروژه در قبرس مهیا خواهد شد.

1. پس از بازدید از پروژه مبلغ قسط اول که معمولا 30% قیمت ملک می باشد در صورت تمایل خریدار به کمپانی سازنده پرداخت و قرارداد خرید ملک تنظیم خواهد گشت.

2. سپس قراردادِ منعقد شده توسط تیم حقوقی رادمان در اداره مالیات قبرس شمالی به ثبت خواهد رسید که مبلغ نیم درصد قیمت ملک جهت ثبت سند در دولت پرداخت خواهد شد. در مرحله ثبت قرارداد ارائه ترجمه عدم سوء پیشینه به دولت الزامی می باشد.

3. در مرحله بعد ثبت نام آنلاین در سایت مهاجرت قبرس شمالی و دریافت تاریخ مراجعه به اداره پلیس توسط تیم رادمان انجام می گردد.

4. سپس افتتاح حساب بانکی و واریز مبلغ مناسب جهت ارائه تمکن مالی و صدور پرینت حساب جهت بارگذاری در سایت اقامت، انجام میگیرد.

5. در این مرحله اداره اقامت قبرس شمالی نامه انجام آزمایشات پزشکی را صادر خواهد کرد. پس از دریافت نامه آزمایشات،  مبلغ 576 لیر جهت انجام آزمایش پرداخت خواهد شد. نتیجه آزمایش بعد از 14 روز توسط بیمارستان به اداره اقامت ارسال می گردد.

6. در مرحله آخر بعد از پرداخت611 لیر کارت اقامت قبرس شمالی برای شما صادر خواهد شد.

 

جهت مطالعه مقاله انواع ملک در قبرس شمالی کلیک نمایید.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک، شما باید یک خانه یا آپارتمان به ارزش ۱۲۵۰۰۰ یورو یا بیشتر خریداری کنید. در هنگام عقد قرارداد باید حداقل یک‌سوم هزینه خانه پرداخت شود.

قیمت ملک در مناطق ساحلی قبرس شمالی از حدود ۲۰۰۰۰ پوند برای یک آپارتمان و ۶۲۰۰۰ پوند برای یک ویلا شروع می‌شود. آپارتمان‌ها و پنت هاوس‌های لوکس با حداکثر قیمت ۲۰۰۰۰۰ پوند در قبرس شمالی وجود دارند. این قیمت‌ها بسیار کمتر از قیمت ملک‌های مشابه در سایر نقاط جهان است.

در جدول زیر، هزینه خرید ملک در شهرهای مختلف قبرس شمالی آمده است:

شهر هزینه هر متر خانه
نیکوزیا ۱۷۷۱ یورو
فاماگوستا ۱۰۱۹ یورو
گیرنه ۹۱۸ یورو

 

 

لازم به ذکر است گروه مشاوران رادمان مدیترانه در تمام این مسیر به صورت کاملا رایگان و تخصصی همراه شما عزیزان است.

 

ادرس و راه های اتباطی با اکسین توریسن و مهاجر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *